BENECKO - HOTEL ŽALÝ

Další (4.ročník) připravujeme v termínu od neděle 20.6.2021 do pátku 25.6.2021. I opět si budou moct zájemci svůj pobyt prodloužit o přilehlé víkendy. Vzhledem k epidemiologické situaci v ČR začneme přijímat přihlášky na pobyt až koncem května 2021, pokud nebude akce zrušena nařízením vlády.

Zatím si jen rezervujte termín a my budeme doufat, že i letos se nám pobyt podaří zorganizovat. Budeme se těšít!

Týden v Benecku bude opět plný nejen hudebního programu HŠY pro děti každého věku, ale i večerních aktivit (např. táborák s kytarou a buřtíky, karneval, talentový večer...). Pokud nám vyjde krásné počasí jako vloni, chystáme i jednu novinku, a to "rodinnou stezku odvahy".

Dopoledne bude vždy věnováno hudebním kurzům HŠY. Děti do 2 let zapojíme do programu "Robátka". Děti ve věku 2-4 roky pak do oboru "Prvních krůčků k hudbě" (PKH), kde budou mít téma, které se neprobíralo během tohoto školního roku. Děti od 4 let budou mít také svůj hudební program a na výběr hned ze dvou oborů: "Rytmické krůčky" (verze bez flétny) a "Music Parade" (s částečným využitím kláves). Případnou preferenci nám napište v poznámce u přihlášky. Ty nejstarší děti budou zařazeni do kurzu "Pop-zpěv".

Program organizovaný HŠY zahrnuje dopolední hudební kurzy s rozdělením dětí dle věku. Děti do 4 let absolvují kurzy výhradně se svým rodičem, starší děti mohou být v kurzu již bez rodičů. Vzhledem k tomu, že po obědě většina dětí spí (a každé jinou dobu) je odpoledne určeno pro individuální aktivity. V okolí najdete mnoho možností pro krátké i delší výlety pěšky, s kočárkem nebo na koloběžkách či odrážedlech. V areálu je rodinám k dispozici venkoví hřiště a bazén nebo vnitřní herna. Letos můžeme při špatném počasí využít i vnitřní bazén.

Každá z rodin bude ubytována ve svém pokoji se sociálním příslušenstvím v hotelu "Žalý". Povlečení, ručníky i denní úklid je součástí ceny pobytu. Nástup je v něděli 21.6.2020 během odpoledne. Stravování začíná servírovanou večeří a končí poslední den snídaní. V pátek 26.6.2020 dopoledne celou akci slavnostně zakončí děti svým vystoupením, za které budou odměněni.

KATEGORIE

SLUŽBY HOTELU

SLUŽBY HŠY

CELKOVÁ CENA OS/POBYT:

DĚTI DO 2 LET

SNÍDANĚ + MOŽNOST DĚTSKÉ POSTÝLKY (OMEZENÝ POČET NA OBJEDNÁNÍ)

KURZ “ROBÁTKA” NEBO “PRVNÍ KRŮČKY K HUDBĚ” (ZAŘAZENÍ DLE VĚKU), DOPROVODNÝ PROGRAM 

 

DĚTI 2-4 ROKY

UBYTOVÁNÍ

S POLOPENZÍ

KURZ “PRVNÍ KRŮČKY K HUDBĚ” (ZAŘAZENÍ DLE VĚKU), DOPROVODNÝ PROGRAM

 

DĚTI 4-12 LET

UBYTOVÁNÍ

S POLOPENZÍ

KURZ “RYTMICKÉ KRŮČKY”, “MUSIC PARADE” NEBO “POP-ZPĚV” (ZAŘAZENÍ DLE VĚKU), DOPROVODNÝ PROGRAM

 

DOSPĚLÍ
A MLÁDEŽ 12+

UBYTOVÁNÍ

S POLOPENZÍ

DOPROVODNÝ PROGRAM

-

PLATEBNÍ PODMÍNKY, STORNO POPLATKY:

- Splatnost zálohy (ve výši 500,-Kč za osobu) je do 3 dnů. Po té bude rezervace potvrzena.

- Doplatek se hradí až v den příjezdu, a to v hotovosti.

- Uhrazená záloha ve výši 500,-Kč /os je nevratná od prvního okamžiku.

- Další storno poplatky v případě zrušení pobytu nejsou účtovány.

 

 

 
 

Těšíme se na vás!
Monika Urbanová (ROB, PKH, RK), Nikola Matoušková (PKH, MP, ZPĚV) a Dita Hánová (organizace, program).
POZOR: ZBÝVÁ JIŽ NĚKOLIK POSLEDNÍCH POKOJŮ, CCA 80% JE JIŽ OBSAZENO!

NOVINKA: NOVĚ V PROVOZU WELLNESS CENTRUM V PŘÍZEMÍ HOTELU

SAUNA (VE VEČERNÍCH HODINÁCH NA 90MIN) A KRYTÝ VYHŘÍVANÝ BAZÉN V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH ZDARMA! DOPORUČUJEME VLASTNÍ ŽUPAN A PROSTĚRADLO S SEBOU (NA MÍSTĚ ZA POPLATEK).

Kontakt

INFOLINKA: Telefon: 731 066 100
PO-PÁ 8-18hod
(během letních prázdnin PO-PÁ 10-15hod)
info@yamahakurzy.cz